Образование Биология
Nov 15, 2020

посчитайте Доросла людина має ___ зубів на кожній щелепі, всього ____. Їх поділяють на ____ основні типи й кожний з них виконує певну функцію. а) _____________ - гострі передні зуби використовують для __________. б) ____________ - конусоподібні зуби, які __________________ їжу.Доросла людина має ___ зубів на кожній щелепі, всього ____. Їх поділяють на ____ основні типи й кожний з них виконує певну функцію. а) _____________ - гострі передні зуби використовують для __________. б) ____________ - конусоподібні зуби, які __________________ їжу.Доросла людина має ___ зубів на кожній щелепі, всього ____. Їх поділяють на ____ основні типи й кожний з них виконує певну функцію. а) _____________ - гострі передні зуби використовують для __________. б) ____________ - конусоподібні зуби, які __________________ їжу.Доросла людина має ___ зубів на кожній щелепі, всього ____. Їх поділяють на ____ основні типи й кожний з них виконує певну функцію. а) _____________ - гострі передні зуби використовують для __________. б) ____________ - конусоподібні зуби, які __________________ їжу.в) ____________ - тупі, широкі зуби необхідні для _________ та __________ їжі. г) ___________ - значно ширші, ніж __________, мають велику кількість нерівностей. Вони також здійснюють ____________ та ___________ їжі.​

Ответы:

Молочних зубів усього 20: 8 різців, 4 ікла і 8 молярів. У дорослих людей зазвичай від 28 до 32 постійних зубів. З них 8 різців, 4 ікла, 8 малих корінних (премолярів) і 8-12 великих корінних зубів (молярів). Відсутність третіх молярів (так званих «зубів мудрості») є нормою.

Доросла людина має 16 зубів на кожній щелепі, всього32. Їх поділяють на 3  основні типи й кожний з них виконує певну функцію.

Дальше по тексту который я написал , смотри там...

415
Поделиться решением:
Для добавления нового ответа необходимо авторизоваться на сайте.
Смежные вопросы