Текст про те, чи подобається тобі літо и чим саме

Ответы:
На мою думку, літо - це найкраща пора року, а ще цю пору дуже люблять діти...Вони цілий день гуляють зі своїми друзями, читають книги на свіжому повітрі, куштують фрукти і ягоди, грають в ігри, плетуть віночки з кульбаб, валяються на траві і насолоджуються довгоочікуваної свободою. Але шкода, що це все триватиме лише три місяці, а потім прийде осінь зі своїми дощами, туманами, вітром і холодом...
Літо-час відпочинку від школи і нових цікавих подій у житті.Як казала Мари на Цвєтаєва : «Я буду любити тебе все літо», — це звучить куди переконливіше, ніж «все життя» і — головне — куди довше!
Прогулюючись по лісі влітку, можна добре відпочити душею і забути про проблеми й захопитися красою природи. Звертаючи свою увагу на оточуючий нас чудовий світ, ми починаємо забувати про все погане. Дуже важливо вміти помічати все, що оточує нас.
З-за білих хмарин виглянуло сонце. Веселі сонячні промені падають на густе листя дерев, наповнюючи парк смарагдовим світлом.
А як красиво в сосновому ліску... Молоді сосни і ялиці немов світяться. Десь чується заливистое дзюрчання струмка.Вона додає сили. Струмок не замерзає навіть у холодну зиму.
Немає на світі людини, яка не любила б літа! Літо-чудова пора для веселощів!
254
Поделиться решением:
Для добавления нового ответа необходимо авторизоваться на сайте.
Смежные вопросы