Євразія є найбільшим материком на Землі. Материк складає більше третини всієї поверхні земної суші, а проживає на ньому приблизно 3/4 всього населення планети.

На цьому материку (якщо конкретніше, то на Малайському архіпелазі) росте дуріан — фрукт, смак якого чудовий рівно настільки ж, наскільки противний його запах. Туристи описують запах цього фрукта як сморід з протухлої цибулі. Але якщо зібратися з силами і все-таки спробувати м’якоть дуріана, то про запах людина вже не згадає. Якраз через свій специфічний запах фрукт заборонено проносити в громадські місця.

У деяких старих географічних енциклопедіях на євразійському материку згадується країна під назвою Тартарія. Її межі простягаються від берегів Волги і аж до кордонів Китаю. У книгах написано, що раніше ця країна називалася Скіфією (на честь першого владики цієї імперії), а на мові проживаючих там народів зветься Монголією. Тартарією цю територію називали європейські народи в часи Чингісхана. Це слово асоціювали з «найглибшими куточками пекла», а націю, яка проживає в Тартарії, описували як народ, що несе кінець світу. Історики кажуть, що саме звідси міфологічний потойбічний світ і отримав одне зі своїх назв (Тартар).

Ответы:
Даже цікаво, дякую. а де запитання
223
Поделиться решением:
Для добавления нового ответа необходимо авторизоваться на сайте.
Смежные вопросы