alarm
Задайте вопрос
Биология
hook up

1. будова кореня голонасінних? 2. особливості розмноження вищих спорових рослин3. особливості розмноження голонасінних4. переважаюче покоління вищих спорових рослин5. переважаюче поколінняголонасіннихВідповідь за ці всі питання даю 20 балів ​

ответы: 1
Зарегистрируйтесь, чтобы добавить ответ
Ответ:

Відповідь:

1)Голонасінні (Pinophyta) – це вищі насінні рослини, у яких насінні зачатки і насіння лежать відкрито на плодолистках. Це, переважно, дерева, рідше кущі, трав'янистих форм немає. Відомо близько 800 сучасних видів голонасінних рослин, в Україні – близько 20 видів.

Голонасінні характеризуються рядом прогресивних ознак. Вони мають насінні зачатки, у яких розвивається жіночий гаметофіт, відбувається запліднення і утворюється насіння із зародком.

2)Отже, вищі спорові рослини розмножуються нестатево за допомогою спор, які утворює спорофіт, і статево за участю гамет, які формуються на гаметофіті, а для запліднення їм необхідна вода.

3)Розмноження у всіх голонасінних, а зокрема хвойних, відбувається за допомогою насіння. Розглянемо сосну звичайну, яка як і решта представники класу хвойні, пристосована до розмноження в сухих умовах. Одразу після закінченню зими, з настанням весни на гілках сосен з'являються шишки, або спороносні колоски.

4)У життєвому циклі рослин, крім мохів, переважає нестатеве покоління (спорофіт), клітини якого краще пристосовані до умов довкілля. Спора – це лише одна клітина, з якої за сприятливих умов утворюється гаметофіт, на якому утворюються статеві органи зі статевими клітинами.

5)У життєвому циклі голонасінних велике значення має спорофіт: він є носієм органів спороношення і домівкою для гаметофітів. Останні розвиваються і живуть на спорофіті, живлячись за рахунок його поживних речовин. За зовнішнім виглядом сучасні голонасінні дуже різноманітні.

Пояснення:

Потому что

415
Gronos
Чтобы ответить необходимо зарегистрироваться.

Другие вопросы: - Биология

Який орган забезпечує дощовому ч

посчитайте ОЧЕНЬ НАДО Известно

помиркуй Почему людям разных про

Форма поведінки бобра?​

Складові ока, що забезпечують за

биология пятый класс параграф 24

Контакты
Реклама на сайте