Завдання 1. Для святкування дня народження мати дала Петрику агрн, щоб він купив 2 кг апельсинів і 1,5 кг бананів. У магазині Петрикпоглянув на ціну і вияснив, що апельсини коштують х грн за 1 кг, абанани - у грн за 1 кг. Чи вистачить Петрику грошей на ці фрукти,якщо купити їх в тій кількості, як просила мати?Складіть блок-схему для розв'язування цієї задачі.