1) а) 753 р. до н. е. ;
2) г) Карфагеном
3)Поясніть поняття
Плебеї — незнатне, вільне населення Стародавнього Риму, яке не входило в родові общини і не мало права на землю, а також політичних прав.
Провінція - адміністративно-територіальна одиниця в деяких країнах, частина країни.
4)
Це висловлювання означає, що для якоїсь справи завжди потрібна завжди сила. І Цезар хотів нас закликати, щоб ми силою прокладати собі дорогу, а не чекали, склавши руки.
5)
Спартак — гладіатор, вождь і лідер рабів під час Третьої Рабської війни, великого повстання рабів проти Римської республіки.
Марк Юній Брут – представник політичної еліти пізньореспубліканського Риму, один із найвідоміших діячів політичного життя античного Риму першої половини І століття до н. е
6) Що тут зайве і чому?
Галлія, Понт,Греція,Єгипет( 1 б. )
7) Складіть розповідь про Ю. Цезаря за планом
а)полководець
б)правитель
в)людина( 3 б. )
Після навчання Цезар зажадав владарювати. Він вирішив зробити політичну кар'єру і досягти її вершини – стати одноосібним правителем Риму. Гай Юлій віднайшов той єдиновірний шлях, який вів його до мети. Він прислухався до римського народу і всіляко догоджав йому. Не маючи своїх грошей, майбутній полководець брав у борг і влаштовував свята з боями гладіаторів, оплачував театральні вистави і люди були вдячні йому за це. Блискуче красномовство і дорогі подарунки допомогли Цезарю швидко і надовго завоювати прихильність римлян. Будучи видатним політиком, Гай Юлій Цезар був, в першу чергу, непересічною людиною, в характері якого поєднувалися мужність з тонким естетизмом, літературний талант з прагненням до необмеженої влади, щедрість зі злопам’ятністю, байдужість до їжі та алкогольних напоїв. Зараз важко визначити, чого в ньому було більше – пороків або чеснот, але як би там не було – складний сплав суперечливих якостей характеру зумовив успіх Цезаря на політичному поприщі і досягнення ним кінцевої мети – перетворення республіки в імперію.